GERİ GETİRME BÜYÜLERİ

Geri Getirme Büyüleri

 


Geri Getirme Büyüleri, eşiniz, sevgiliniz veya ayrılan bir kişiyi yeniden size geri getirme amacı taşıyan büyülerdir. Giden kişi kendince haklı bir sebebe dayanarak ayrılma, uzaklaşma kararı verir. Geri gelme konusundaki inat ve ısrarını bu sebebe dayandırır ona göre “Artık bu iş bitmiştir!”.

İşte giden bu kişinin inadının kırılması ve size olan hislerinin yeniden canlandırılarak, ilişkinizdeki endişe, tereddüt, kırgınlık, kızgınlık ve korkuların ortadan kaldırılması amacıyla yapılan bu çalışmalar geri getirme büyüleri olarak adlandırılır.

Bu konuda yapılacak çalışmalar için haklı ve makul sebepler olması gerekir. Çünkü, bu çalışma bir büyüleme değildir ve kişinin iradesine müdahale etme özelliği taşımaz. Örnek olarak, evini terk eden bir aile bireyinin ( Eş, Anne, Baba, Kardeş v.b.) geri döndürülmesi veya sevdiği halde ayrılan, uzaklaşan sevgili gösterilebilir.

SEVGİLİYİ YADA EŞİ GERİ DÖNDÜRMEK İÇİN

Bu konuda yapılabilecek bir çok yöntem vardır. Ancak, bu yöntemler içerisinde en makûl olanı şüphesiz büyüye bulaşmadan sevdiğinizi, eşinizi geri döndürmektir. Bugün küçük bir araştırma yapıldığında, yapanın bile ne olduğunu bilmediği bir çok öneriyi duymak mümkündür. Bu noktada çok dikkatli olmak gerekir. Günümüzde insanlar maalesef yönteme değil, sonuca odaklandığı için hem bu gününü hem de geleceğini allak bullak etmekten çekinmez. Büyü şeklinde geri getirme büyüleri yapıldıktan bir süre sonra iş, rızk, kısmet anlamında sorunlar yaşanmaya başlar ve buna da çareler aramaya başlar. Halbuki hayat bir bütündür ve duruma göre çözüm üretmenize izin vermez. Başka bir ifadeyle yapılan bazı hataların bedellerini ileride ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Geri getirme büyüleri yapılması gerekiyorsa en doğru yol Geri Getirme Vefki veya Geri Döndürme Vefki olarak adlandırılan yöntemlerden faydalanmaktır. Vefk’in üzerinizde bulunmasıyla birlikte başlayan çekim enerjisi ve sizin belirli saatlerde okumaya devam ettiğiniz dualarla sevgiliniz, ilk aşamada; sizle ilgili hatıraları hafızasında canlandırmaya, gece rüyasında görmeye ve bazen sizin rüyalarınıza gelmeye başlar, ikinci aşamada; gece ve gündüz artan bir şekilde sizin sesinizi duymaya, sanki kalabalıkta önünüzde gidiyormuş ya da karşıdan gelenlerin arasında varmışçasına ve son aşamada da gittikçe artan ve dayanılamaz bir hal alan yoğun baskılar nedeniyle sesinizi duyma ve geri dönme ihtiyacı duyacak, siz olmadan yapamayacaktır.

GİDEN KOCAYI GERİ GETİRMEK İÇİN

Mutlu ve mesut hayatınızda her şey yolundaymış gibi gözükürken birden bire insanı üzen ayrılıkların olması durumunda terk eden yahut giden kimsenin size gelmesi hedef alınarak hazırlanan bir uygulamadır. Bu kişinin size geri dönmesi, istenilen aşk ve muhabbetin tekrar olması için uğraş verilir. Bunun dışında etkili dualar sayesinde bu yönde niyet edilerek okuma yapılabilmektedir. Bu dualar arasında yer alan ayet-i kerime şu şekilde okunmaktadır:
“Allâhümme innî eûzü bike mine’l-hedmi ve eûzü bike mine’t-teraddî ve eûzü bike mine’l-ğarakı ve’l-harakı ve’l-heremi ve eûzü bike en yetehabbetaniye’ş-şeytânü inde’l-mevti ve eûzü bike en emûte fî sebîlike müdbiran ve eûzü bike en emûte ledîğan”.

AYRILAN SEVGİLİYİ GERİ GETİRMEK İÇİN

Giden, her kim olursa olsun geri dönmeleri maksadıyla olan çalışmalardır. Güçlüdür ve etkisini çabuk gösterir. Her gün gelmesi istenen kişi için niyet ederek bu duayı okuyun büyük ihtimalle istediğiniz kişi geri gelecektir.
Allâhumme innî a’bduke ibnu abdik ibnu emetik nâsiyetî bi yedik. Mâdin fîyye hukmuke a’dlun fîyye gadâuk. Es-eluke bi küllis-min huve lek. Semmeyte bihî nefsek ev enzeltehû fî kitabik ev a’llemtehû ehaden min halgıke evis-te-serte bihî fî i’lmil ğaybi i’ndek en tec’alel kurâne rabî’a kalbi ve nûra sadrî ve celâ e huznî ve zehâbe hemmî.