CANBAR BÜYÜSÜ

Canbar Büyüsü

En etkili aşk büyüsüdür canbar. Canbar Asya aşk büyüleri içinde yer alır. Bu büyü bozulması zor bir aşk büyüsüdür. Aşk büyüsü bozmak için yapılanların, canbar aşk büyüsünün karşısında her zaman başarılı olmadığı açıkca bilinen bir gerçektir. Aşk büyüsü bozanlar bu ilginç aşk büyüsü karşısında zorlanmış çoğu zamanda çaresiz kalmışlardır. Canbar aşk büyüsü yüzde yüz etkili büyülerin başında gelmektedir, çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilmiştir. Canbar aşk büyüsü aynı zamanda fazla işlem gerektirmeyen kolay bir aşk büyüsüdür. En etkili aşk büyüsü tarifleri içinde aslında en kolay aşk büyüsü Canbar’dır denilebilir.Canbar sevdiğini bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Bu güçlü aşk büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylıkla temin edilebilir.Kesinlikle çok iyi bilen biri tarafından yapılması gerekmektedir. Öyle her hocayım diyenin yapabileceği bir işlem değildir. Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır. Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanmışlardır. Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember çizilir. Bu çizgi üzerinden deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir. Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir. Bu çemberlerin iç içe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin isimleri birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek suretiyle yazılır.Yazı kesinlikle ve kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir.

Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması önemle tavsiye edilir.Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır. Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konulur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir. Sonunda aşık edilecek kişinin ismi, anne ismiyle birlikte (falan kızı veya filan oğlu) bana böyle bağlansın, ayrılamasın, canbar olsun diye tam 40 defa anılır ve bu işlemler yirmi gün tekrarlanır.İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlar yirmi günün sonunda o kişi muradına erer, dilediği kişiye mutlaka kavuşur..

Bu aşk büyüsünü mutlaka iyi bilen birine yaptırmanız gerekir. Aksi takdirde hiç bir sonuç alamazsınız.