BÜYÜLER

Büyü Nedir

 İnsanlara istemedikleri davranışları istekleri dışında bir çeşit yöntemle yaptırmaya yönlendirmeye veya davranışlarını kendi isteği dışında sevk ederek kontrol etmeye büyü adı verilir. Büyü işlemi ile Büyücülük terimi de oluşmuştur.

Büyü ve Büyücülük belirli kuralları olan fakat tüm dini kuralları kullanarak dualar eşliginde cinlerin başı hüddamlarla irtibata gecer. Hüddama verilen görevi cinler uygular.

İlk çağlardan beri süregelen bu davranış şekli, o zamanlarda kötülüklerden ve bilinmeyen, algılanamayan tehlikelere karşı korunma olarak kullanılsa da günümüzde karşı tarafı kontrol etmek ya da bir takım menfaatler sağlamak amacı ile çok fazla kullanıldığı görünmektedir.

Tüm dünyada olduğu gibi büyü eyleminde de denge mevcuttur. Bu denge Beyaz Büyü ve Kara Büyü olarak iki ayrı sınıfa  ayrılır. Evrende enerjiler değişkendir ve insanın hem ruhunu hem de fiziksel organlarını etkileyebilir. Kara Büyü denilen ve zarar vermeye yarayan bu büyü çeşidine karşılık bu kötü güce karşı koyabilecek Ak Büyüler de vardır.

Büyü her dini inançta yer almakla birlikte aslında bir tür enerji transferi yoluyla gerçekleşmektedir. Bir kişinin enerjisi yüksek ise o kişiyi etkileyemeyebilir. Enerji yoğunluğu düşük ise etkileri de kısa sürede görülmeye başlar. Muska gibi araçlar ile bu enerji korunarak büyünün etkisi tamamen engellenir veya durdurulmuş olur.

 Büyü Çeşitleri

Büyü Çeşitleri Nelerdir Ak Büyü, Kara Büyü ve Kırmızı Büyü olarak üç ayrı gruba ayrılmaktadır

Ak Büyü Nedir: Ak Büyü isminden de anlaşılacağı gibi saflığı temsil eder ve insanların iyiliği için, aynı zamanda da şifa vermek için yapılan büyüdür. Ak Büyü iyi niyetli bir yaklaşımla yapılmakla birlikte kişilerin yararına veya menfaatinedir.

Kara Büyü Nedir: Kara Büyü herkesin bildiği gibi kişiye zarar vermek, etkisi altına alıp yönetmek, iradesini ele geçirmek amacıyla yapılan büyü çeşiti dir. Sonuçları ölüme bile varabilir. Kara Büyü işi ile uğraşanlar kendi güçlerini arttırmak uğruna hiçbir kural tanımaz aynı zamanda da imanı olmayan kişilerdir. Kara büyü şeytan ile alakalı olmakla birlikte ölü ruhlarla da ilişkilidir. Tüm dinlerce yasaklanan Kara Büyü meraklı veya güç elde etmek isteyen kişiler tarafından sürekli kullanılmıştır ve günümüzde, de kullanılmaktadır.

Kırmızı Büyü Nedir: Kırmızı Büyü, Kara Büyünün daha tehlikeli bir türüdür. Tabii ki bu büyü çeşidi de şeytanın büyüsü dür. Voodoo büyüsü adı da verilen Kırmızı Büyü ayinlerinde kaz kullanır ve kurban da kesilir. Eski çağlarda Afrika totemleri ile başlayan bu inanç günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.
Haiti ile daha çok özdeşleşmiş bu büyü çeşidinde hayvanlar kurban edilirken aynı zamanda da dans edilir. Bunları yapmaktaki amaç ise bazı ilkel güç unsurlarını harekete geçirerek onlara teslim olmaktır. Voodoo ayinleri mezarlıkta yapılır.

Büyü Belirtileri Nelerdir

Büyünün belirtileri daha çok fiziksel rahatsızlıklarla kendini belli etmekle birlikte, iç dünyanızda dengelerinizin bozulmasıyla da kendini gösterir.

Sık sık korkunç rüyalar görmek, aniden uykudan uyanmalar, rüyada hayvanlar görmek, ruhsal durumunuzun, da birçok değişiklikler hissetmeniz ruhsal anlamda belirtilerdir.

Fiziksel olarak ise, sürekli yorgunluk hissi, ensede ağrılar, saçlarda elektriklenmeler, ayak tabanında yanma ve göğüs kafesinde ağrı ve sıkışmanın olması önemli belirtilerdir.Birkaç Büyü Belirtisi

    Takip ediliyormuş hissi
    Gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak
    Kasıklarda ağrı ya da şişkinlik
    Rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz
    Boğuluyormuş gibi olmak (boğazını sıkıyorlarmış hissi)
    Aile içinde hiç sebepsiz yere sık sık anlamsız kavgalar meydana gelir
    Bazen bunalım geçirir ve eli kolu işe güce kalkmaz, yaptığı işten zevk almaz
    Saçlarınızda elektriklenme olması
    Kendinizi tanıyamaz durumda olmanız

BÜYÜ BOZMA

Büyü öyle bir illet ki aranıza sinsice sokulur. Hiç ummadınız kişiler size büyü yapabilir. İşlerinizin bozulması için dükkanınıza domuz yağı sürülerek yapılan büyü ler var, ağız dil uyku bağlamak için yapılan büyü,ler papaz büyüsü, kaşık büyüsü ve iki kişinin arasını bozmak, ayırmak için yapılan kara büyülere yani tehlikeli büyü örnekleridir.Değerli ziyaretçilerim İslam da Büyü en büyük yedi günahdan biridir büyü yapan da büyü yaptıranda cehennemliktir. Büyüyü büyü ile çözmek haramdır. Büyü yalnızca Kuran’ı Kerimdeki ayetlerle çözülür. Yaptığım vefkler ve çalışmalar da kesinlikle Kuran’daki sure ve ayetlerle yaptığım bir takım havas ilmi çalışmalarıdır. Büyüyü bozduracak hocayı, medyum hocayı, ilim adamını doğru seçmelisiniz. Yanlış medyum insanı içinden çıkılmaz hale sürükler. Allah korusun. Allah (cc) büyücü medyum hocalardan hepimizi korusun. Büyü ile zarar verenlerin tez zamanda yaptıkları büyüleri kendi başlarına kalsın. Büyü ile uğraşmak dinimizce yasaklanmıştır. Büyü; peygamber efendimizede yapılmıştır. Büyü vardır ve buna inanmak gerekir. Büyü yoktur diyen Kuran’ı yalanlamış olur. Büyü vardır ve büyü yalnızca ayet-i celileler sayesinde çözülür. Büyü çeşitleri yüzlercedir. Bu büyüler arasında en çok yapılan büyüler; aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ağız dil bağlama büyüsü gibi büyüler vardır.

Büyüye maruz kalan kişi çok çabuk sinirlenir, parasında bereket olmaz, parasını doğru dürüst kullanamaz, uykusunda karabasan gelir, uyku uyuyamaz, takip ediliyormuş hissi olur, şeytani cinler onu devamlı rahatsız eder, eğer büyü eve yapılmışsa o evde huzur bereket olmaz devamlı eşler arasında tartışmalar çıkar. Öyle Büyü ve büyüler varki iş ve evlilik kısmetini kapatıyor, büyü yapılan kişi ayırmak istenilen kişiyi domuz şeklinde görür gibi oluyor, şeytan gibi görüyor. Ayrıca aşk büyüsü ve bağlama büyüsü de vardır. Büyüler çok çeşitlidir.Allah’ın izniyle Medyum Galip'e ulaştığınız zaman bu gibi sorunlarınız kalmayacaktır. Reçete benden Şifa Alemlerin rabbi olan Hz. Allah’dan.