Sabun Büyüsü,Papaz Büyüsü Ve Bozulması

PAPAZ BÜYÜSÜ

Papaz büyüsü ve çeşitleri oldukça çok olmakla beraber aslını bilmeden ve kaynaklarını sağlamlaştırmadan yapılan aşk bağlama,geri getirme yada ayırma büyülerinde uzman olmak temel şarttır yoksa yapılan kara büyü size etki eder ve bozulmasını talep etsenız bile bu işlerde uzman olmayanlar size hiç bir şekilde yardım edemezler size derlerki ben kesinlikle bu büyüyü çözerim oysa çözmek çok zor olduğundan, kişi bu konuda uzman bir bilgiye vede ilme sahip deyilse size yardımcı olmaz.

unutmamalısınız ki papaz büyüleri dileklerinizi yerine ulaştırmada çok etkilidirler ,41 iğne büyüsüde iyilik vede kötülük üzerine uygun bir büyüdürbu büyünün gerçekleşmesi için temel araçlar gereklidir. bunlar 41 tane dikiş iğnesi bağlamak istediğiniz kişinin 41 tel saçı elınız de hazır bulunmalıdır özel gün vede gecelerde 41 adet mum yakarak ve özel dualarını okuyarak her iğnenin deliğinden sevmesini istediğiniz kişinin saç tellerini birer birer geçirilir ondan sonra ise ..... devam edilir o kişi size oyle bağlanır ki sizi bir an görmesi delirir aşkınızdan defalarca denenmiştir asla yerine ulaşmadığı ve etki etmediği görülmemiştir.


SABUN BÜYÜSÜ

Sabun büyüsü kara büyüler içinde yer alan en tehlikeli büyülerden biridir . Çok büyük nefret ve intikam duygularını içinde barındıran haksızlığa uğramış, türlü eziyetlere maruz kalmış kimselerin başvurduğu bir büyü şekli olan sabun büyüleri günümüzde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi temel malzeme sabundur. Bunu yaptığını iddia eden çok sayıda medyum yada hoca var. Neredeyse hocaların tamamının bildiği sabun büyüsü oradan buradan alıntı yapılmış yalan yanlış açıklamalardan ibaret.,sonucu eziyetli bir ölüm olan sabun büyüsü bedeli çok ağır ödenen bir kara büyüdür.

Bu tehlikeli düşüncelerin dolaştığı bir ortamda malzemesi ve gerekli olan diğer bilgileri neden vermediğimi anlayacağınızı umuyorum

Sabun büyüleri çok öncelerden beri tercih edilen ve en sıkça başvurulan bir kara büyü uygulamasıdır. Zaten sabun büyülerinin yapılış amaçları bir insana zarar vermek, onu hastalık sahibi yapmak yada bir insanı yatalak hale getirmektir. Sabun büyüsü maliyeti az olduğu için oldukça tesirli ve etkili bir kara büyüdür. Her türlü sabundan yapılır. Sabunun markasının yada kokusunun bir etkisi yoktur. Hemen her sabundan kolaylıkla  ve sadece toplu iğneler kullanılarak hazırlanabilier. Daha çok bu hazırlanan sabun büyüsü toprağa gömülerek yada bir su kuyusuna atılarak sonucu beklenir. Zamanla eriyen bu sabun, büyü yapılan insanı azar azar ızdıraba doğru götürür.

Eğer üzerinizde böyle bir büyü etkisi hissediyorsanız bana mutlaka acilen yazın. Allah’ın izniyle bu durumdan sizleri bir kaç gün içinde tamamen kurtarırım.BÜYÜ BOZMA

Yapılan bir büyünün etkisiz hale getirilmesinin sağlanması için büyü konularında tecrübeye sahip büyü çeşitlerini ve büyülerin etkilerini çok iyi bilen bir medyuma başvurulması gerekmektedir…

Ancak bu şekilde yapılan büyünün bozulması sağlanabilir ve büyünün etkilerinden kurtulunabilir. Büyü yapmak kadar büyünün bozulması da oldukça ciddi bir iştir. Büyünü etkilerini göstermesi ve istenilen sonucu elde etmek ne kadar önem taşıyor ise büyünün etkilerinden ve büyünün ilgili kişinin hayatında yaratmış olduğu olumsuz etkilerden kurtulmak için de medyum tarafından çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Ancak medyum tarafından kullanılacak olan yöntemlerin belirlenmesinde öncelikle ilgili kişiye yapılmış olan büyünün çeşidinin bilinmesi gerekmektedir.

Büyünün çeşidinin belirlenebilmesi içinde kendisine büyü yapıldığını düşünen kişinin hayatında ki değişiklikler ve olumsuzluklar hakkında medyuma tüm detaylı bilgileri vermesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde hangi büyünün uygulandığı belirlenebilir. Hangi büyünün yapıldığının tespitinin ardından büyünün nasıl ve hangi uygulamalar ile etkisiz hale getirileceği konularında gerekli çalışmalar gerçekleştirilir.Büyünün kişinin üzerinde ki etkileri yapılan büyünün çeşidi hakkında bilgi edinilmesini sağlamaktadır. Bu etkilerin medyuma doğru olarak aktarılması ve günlük hayatta yaşanan değişiklikler olumsuzluklar gibi durumlarda yapılan büyünün çeşidi hakkında detaylı olarak bilgi edinilmesini sağlamaktadır. Edinilen bu bilgiler doğrultusunda da büyünün etkisinin bozulması büyünün bozulması için gerekli uygulamalar tespit edilir. Ardından da medyum tarafından büyünün bozulması için gerekli uygulama işlemleri gerçekleştirilir. Büyünün bozulması da en az büyünün yapılması kadar büyük önem taşımaktadır.

Büyülerin bozulması kimi zaman uzun zaman alabilmekte ve yapılan büyü bozma uygulamalarının da devam etmesi gerekmektedir. Belirli aralıklar ile büyü bozma uygulamaları yinelenerek büyünün bozulması sağlanmaktadır. Ancak papaz büyüsü kara büyüler gibi büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu nedenle sabırlı olmanın yanı sıra medyum tarafından yapılması istenen uygulamaların harfiyen yerine getirilmesi gerekmektedir. Ancak dikkat ve özveri ile gerçekleştirilen büyü bozma uygulamaları istenilen sonucun elde edilmesini sağladığı unutulmamalıdır ve büyük bir titizlik ile medyumun tavsiyelerine uyulması gerekmektedir.